Firma

Prosta droga do własnego domu... Zwrot ten może być interpretowany jako slogan reklamowy. W naszym wypadku ma to jednak dużo większe znacznie. Jest to bowiem filozofia działania firmy. Nasza misja to:

Rozwiązanie problemów mieszkaniowych przez najwyższej jakości usługi dla każdego Klienta, każdego dnia i w każdej chwili. BOMAR to nieruchomości dla wymagających.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BOMAR powstało w roku 1985. Przez ponad ćwierć wieku podstawową sferą działalności było budownictwo. Jesteśmy przekonani, że dzisiaj, korzystając z naszej oferty, Klient jest w stanie zrealizować swoje potrzeby i oczekiwania. Nasza oferta jest kompleksowa, począwszy od wyceny nieruchomości, doradztwa inwestycyjnego, a skończywszy na finalizacji transakcji, włączając obsługę prawną i finansową. Sprzedaż, kupno, wynajem, finansowanie, ubezpieczenie, projekt, budowa, remont, wszystkie te czynności, dzięki naszemu zaangażowaniu, staną się łatwe w realizacji.

Partnerstwo oraz bliskie relacje z Klientami stanowią podstawy rozwoju naszej firmy. Chcielibyśmy żeby każdy Klient, dzięki satysfakcji z oferowanych usług, stał się naszym rzecznikiem i ambasadorem. Satysfakcja jest bowiem podstawą budowania długoterminowych lojalnych więzi.

Nasz cel to stworzenie firmy stanowiącej “złoty środek” na wszelkie problemy związane z inwestycjami budowlanymi. Partnera do którego się wraca planując najdrobniejsze zmiany, partnera oferującego wszystko co niezbędne do realizacji planów mieszkaniowych.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

        

 

 

 

 

Zenon Masalski
Prezes Zarządu