Historia

 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BOMAR działa na rynku od 1985 roku. Firma, założona przez trzech wspólników, na początku lat dziewięćdziesiątych została przekształcona w spółkę jednoosobową. Ta forma własności utrzymała się do dzisiaj. Stały rozwój oraz inwestycje pozwoliły na kilkukrotne podwyższenie kapitału zakładowego. Działania firmy zawsze koncentrowały się na dwóch obszarach: budownictwo oraz nieruchomości. W obu przypadkach rozpoczynaliśmy praktycznie od podstaw budując aktualną pozycję firmy. Podstawą rozwoju była wytężona praca, stałe monitorowanie oczekiwań oraz potrzeb Klientów, zaangażowanie pracowników w rzetelną realizację stawianych im celów.

Aktualnie koncentrujemy się na rynku nieruchomości. Firma nasza nie jest zainteresowana pośrednictwem. Nasz cel oraz podstawa funkcjonowania to zakup interesujących propozycji pojawiających się na rynku. W ten sposób firma staje się właścicielem nieruchomości stanowiącej przedmiot dalszych inwestycji. Niemal od początku działalności służymy radą oraz pomocą w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Udało nam się stworzyć zaplecze współpracujących z nami ekspertów w dziedzinie prawa, finansów, ubezpieczeń.

Drugim filarem działalności jest budownictwo. Firma BOMAR należy do pierwszych prywatnych przedsiębiorstw budowlanych działających w regionie. Lata doświadczenia pozwoliły na pozyskanie zaufania inwestorów. Budownictwo jedno- oraz wielorodzinne, doświadczenia związane z okresem przejściowym w polskiej sytuacji gospodarczo-ekonomicznej początku lat dziewięćdziesiątych, aktualna stabilna pozycja firmy, pozwalają nam patrzeć z optymizmem w przyszłość. Od lat współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie realizacji inwestycji budowlanych. Jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie praktycznie każdego obiektu, począwszy od sfery projektowej a skończywszy na pracach związanych z aranżacją oraz wykończeniem wnętrz.