Hobby

 

Zastanawiasz się co zakładka HOBBY robi na firmowej stronie internetowej. Hmm…

 

Nie jesteś jedyną osobą próbującą to rozgryźć, a tak naprawdę to bardzo proste. Naszym zdaniem, FIRMA to LUDZIE którzy ją tworzą. Dlatego  wychodzimy z „ukrycia” i chcemy żebyś poznał nas lepiej. Może w ten sposób łatwiej będzie nawiązać współpracę z „wirtualnym znajomym” z sieci. To wszystko… Tutaj piszemy o tym co lubimy robić w wolnych chwilach. Prezentujemy nasze zainteresowania i pasje. Kto wie, może kiedyś stanie się to również częścią biznesu jaki prowadzimy.

No tak, co lubimy robić i czym chcemy się podzielić? Musi to być pewnie coś interesującego. Nie będziemy więc prezentować chwil spędzonych na kanapie przed telewizorem. Odpuszczamy inne słabości i „atrakcje” dnia codziennego, a koncentrujemy się na tym co może zainteresować innych. Trudno jest jednoznacznie sprecyzować tematy o których będziemy pisać. Stawiamy raczej na spontaniczność. Lista nie jest zamknięta i będzie ewoluować.

W opisach naszej biznesowej działalności, w zakładce budownictwo, pojawiła się nieco intrygująca sekcja „metamorfoza”. Co ciekawe, w wolnych chwilach takiej właśnie gruntownej przemianie poddamy… Polskiego Fiata 126p. Samochód z 1976 roku otrzyma drugą młodość i miano kultowego auta z czasów PRL, a Ty będziesz mógł śledzić na bieżąco postępy prac. Sport to z kolei taka osobista metamorfoza, zmiana trybu życia z „kanapowca” na bardziej aktywny. Korzyści, jak się zapewne domyślasz, jest sporo. Myślisz o takiej przemianie? Może lektura będzie swoistą mobilizacją i pomoże przełamać słabości.

Pojawią się zdjęcia i opisy z nurkowań, trasy rowerowych wypraw, relacje z naszych podróży, informacje na temat pokonywanych kilometrów. Dołożymy użyteczne linki dla osób o podobnych zainteresowaniach. Pokażemy filmiki z kolejnych wydarzeń i kamieni milowych.

To tylko kilka próbek. Szczegóły i aktualne informacje znajdziesz w zakładkach galeria, linki, a także na naszym profilu na Facebook oraz kanale na YouTube. Czekamy też na Twoje komentarze w blogosferze. Kliknij na link poniżej i zobacz zestaw osiągów :)  Do tego dokładam coś jeszcze. Cel juz wyznaczony a jest to... start w maratonie. Wkrótce zacznę publikować relacje z przygotowań. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jedno jest pewne, cel jak najbardziej ambitny.

 

MOJE OSIĄGI NA: