Metamorfoza

 

Dlaczego na stronach poświęconych budownictwu i nieruchomościom mówimy o metamorfozie? Co to jest metamorfoza?

Definicji pojęcia metamorfoza jest wiele. Przykładowo w biologii, u zwierząt to postembrionalne przemiany organizmu kończące się na stadium… W geologii, zmiana budowy wewnętrznej i często też składu mineralnego skały, dokonująca się w stanie… W literaturze, gruntowna przemiana kogoś, jego sposobu myślenia, postępowania i niekiedy również wyglądu.

Myślę, że ta definicja jest najbliższa metamorfozie o której mówimy, a więc… Metamorfoza w budownictwie to gruntowna zmiana nieruchomości, czasami jej przeznaczenia, charakteru, wyglądu, zmiana którą trudno sobie wyobrazić, a która… jest możliwa i realna. To jest właśnie nasza specjalizacja.

Zastanawiasz się czy i co można zrobić z takimi „perełkami” budowlanymi?

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętam reakcję znajomej osoby, która oglądając podobną nieruchomość, zachowując się nadzwyczaj „na miejscu”, stwierdziła, no tak… miejsce super, wymiana kafelek, malowanie, … Wszystko będzie fajnie. Tak naprawdę myślała natomiast w ciszy, o Jezu co to za rudera, jak można coś takiego kupić. :)

Kluczem w takich przypadkach jest wyobraźnia, współpraca z profesjonalistami, doświadczenie w realizacji podobnych inwestycji. Czy można coś z tego zrobić? Uwierzcie, można zrobić bardzo dużo. Nieruchomość może przejść przemianę zmieniając wygląd i charakter. To jest właśnie metamorfoza budowlana.

Zainteresowany? Zerknij jak zmieniły się wspomniane wcześniej „perełki”. Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij na zdjęcie, a wejdziesz bezpośrednio w plik z pełną ilustracją przemiany. Zajrzyj też do galerii zdjęć w menu budownictwa. Tam - obok ilustracji naszych "metamorfoz" - znajdziesz inne materiały, np. projekty już zrealizowane, to co aktualnie robimy, a może w jakimś zakresie również nasze plany na przyszłość. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Myślałeś, że takie rzeczy to tylko w… My mówimy, takie rzeczy to tylko w Bomarze. To zdarza się naprawdę i może dotyczyć Twojego pokoju, mieszkania, domu. Jesteśmy do dyspozycji i czekamy na kontakt, a nasza brygada architektów, murarzy, dekarzy, hydraulików i innych "czarodziei" zajmie się Twoimi marzeniami. Uwierz nam, możemy całkowicie zmienić Twoje cztery kąty. Od nas nigdy nie usłyszysz maksymy tzw. fachowców, czyli "tego się nie da", czy też "ależ ta poprzednia brygada spartoliła robotę". Kliknij poniżej i zerknij na dwa przykłady ilustrujące - nieco w krzywym zwierciadle - właśnie tych tzw. "fachowców" :)

 

 

 

 

 

Takich sytuacji lepiej unikać. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji, czekamy na kontakt oraz sygnał do działania.