Osiedle Natura

 


OSIEDLE NATURA                    LOKALIZACJA                    OPIS                    GALERIA                    KONTAKT

 

 

 

Ekologia, bliskość natury, cisza i relaks na codzień? Dlaczego nie?

Osiedle Natura to propozycja skierowana do osób poszukujących połączenia miasta z ekologią i naturą. Czy jest to możliwe?

Zaledwie kilkanaście minut od centrum Białegostoku, a jednocześnie z dala od miejskiego gwaru, w naturalnym otoczeniu łąk i lasów, w malowniczej dolinie rzeki Supraśl, powstaje nowe ekologiczne osiedle domów jednorodzinnych. 

Inwestycja realizowana jest na 11,5-hektarowej działce w Wasilkowie. Lokalizacja to niewątpliwa zaleta tego projektu. Rozległe tereny zielone, oddalone od zgiełku miasta, dają szansę na odpoczynek po dniu pracy. To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z przyrodą. Dodatkową atrakcją terenu jest centralnie ulokowany, naturalny zbiornik wodny o powierzchni około 6 tys. mkw. Razem z otaczającym go pasem zieleni, planowanym miejscem zabaw dla dzieci, kilkoma altankami z miejscami do grillowania dostępnymi wyłącznie dla mieszkańców, będzie stanowił rekreacyjne serce osiedla, miejsce spacerów i spotkań, zaraz za progiem własnego domu. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej inwestycji. Poczuj się częścią tego wyjątkowego miejsca.

Osiedle Natura zaprasza...