Odkup

 

Sprzedaż to, zgodnie z definicją prawną, umowa cywilna w której: ...sprzedawca zobowiązuje się przenieść na kupującego własność rzeczy i wydać mu rzecz, a kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy cenę.

Tyle definicji zaczerpniętej z kodeksu cywilnego. Jedno jest pewne, do transakcji niezbędny jest… Kupujący. Jeżeli masz kłopot z jego znalezieniem, być może mamy rozwiązanie. Kto wie, może w Twoim konkretnym przypadku, kupującym zostaniemy właśnie my. Jest to bardzo prawdopodobne. W naszym przypadku nieruchomość jest przedmiotem inwestycji, a co z tym związane, możemy być zainteresowani kupnem. Masz kłopoty ze sprzedażą, zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami.

 

Ostatnio pojawiły się w mediach informacje na temat, jak to jest określono, nowatorskiego rozwiązania, a konkretnie tzw. Hipoteki Odwróconej. W ramach świadczeń firma wypłaca klientowi dożywotnią rentę w zamian za prawo własności do nieruchomości.

Tego typu produkt nie jest nam obcy.

Wszystkie szczegóły omawiamy i dopracowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Nasz atut to duże zróżnicowanie postanowień umowy, gdzie wspólnie dopracujemy kształt ostatecznej propozycji. Obok klasycznej renty wypłacanej dożywotnio w zamian za prawo własności do nieruchomości, oferujemy przykładowo możliwość zamiany nieruchomości w połączeniu ze zmodyfikowanym programem płatności.

Wariantów jest tak wiele jak wielu klientów. Dlatego też w tego typu przypadkach mówimy o indywidualnym przygotowaniu oferty dostosowanej do oczekiwań i potrzeb. Jeżeli chcesz poprawić standard życia, skontaktuj się z nami i sprawdź czy możemy w tym pomóc.