Osada Kresowa

 

OSADA KRESOWA                LOKALIZACJA                OPIS                GALERIA                REZERWACJA                KONTAKT

 

 

 

Szukasz spokoju i chwili relaksu? Masz dość codziennego zgiełku miasta? Potrzebujesz więcej energii? Planujesz weekendowy wypad? Uznajesz, że weekend to za mało i chcesz na dłużej? 

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Kliknij na linki powyżej, nawiguj i sprawdź co mamy dla Ciebie.

 

 

Osada Kresowa to całoroczny dom w Nowej Łuce, województwo podlaskie, gmina Narewka. Ściana lasu za oknem, bliskość Jeziora Siemianowskiego, wędkarstwo, sporty wodne, doskonałe trasy rowerowe i spacerowe, grzybobrania, cisza, spokój… To jest gwarancja relaksu i doskonałe miejsce do odzyskania życiowej energii.

Przenieś się w miejsce nieznane, nieskażone wielkomiejską cywilizacją, a dzięki temu ciągle jeszcze dziewicze. Tak można opisać obrzeża Puszczy Białowieskiej. Zamknij oczy i wyobraź sobie położony w tej scenerii komfortowy dom, wygodny i przestronny apartament, wyposażony i urządzony w najwyższym standardzie.

 

Przyjedź do nas, wynajmij dom, zostań na weekend, na kilka dni, a może na parę tygodni. Kto wie, może zakochasz się w tym miejscu, może będziesz chciał wrócić, może zostać na zawsze. Nasza oferta to wynajem lub sprzedaż domu wraz z całym wyposażeniem. Sam zdecyduj na ile czasu osiedlisz się w Osadzie Kresowej.